Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Drops Of Youth™ – Koncentrat

Për lëkurë që duket më e freskët

Drops Of Youth™ – Koncentrat

S'ka ende vlerësim

Mbrojtje mjedisore

1,190L1,490L

Ky serum i lehtë ju jep atë shkëlqim e fytyrës së freskët, me pamje të shëndetshme që po kërkojmë të gjithë. Lloji i lëkurës që keni pasur para-përgjegjësive.
Tekstura si xhel zhytet shpejt për ta lënë lëkurën tuaj të ndihet më e freskët dhe e rimbushur me hidratim. Një bonus total për jetën e zënë, ne gjithashtu e kemi pasuruar me mbrojtje nga ndotja e brendshme dhe e jashtme. Formon një shtresë mbrojtëse në lëkurë për ta ndihmuar atë të ndihet e forcuar dhe elastike – e shkëlqyeshme për ju që jetoni në qytet.
Koncentrati Drops Of Youth™ është bërë me 99% përbërës me origjinë natyrore (por mos u shqetësoni, 1% është aty për një arsye). Ne kemi përdorur fuqinë e bimëve në këtë formulë bestselling dhe e kemi pasuruar atë me tre qeliza burimore të bimëve – pjesët e një bime që e bëjnë atë të rritet dhe rinovojë indet.
Disa pika në ditë janë gjithçka që duhet për të ndihmuar që lëkura të ndjehet e shëndetshme dhe të duket bukur dhe me shkëlqim. Hidhni një krem hidratues sipër për të ndihmuar në bllokimin e lagështisë dhe jeni gati të shkoni.
Bërë me 99% përbërës me origjinë natyrore *
Serum i lehte ditor per lëkurë me pamje te shendetshme
Ndihmon në mbrojtjen e lëkurës çdo ditë nga ndotja e brendshme dhe e jashtme
* Përbërësit e mbetur janë thjesht aty për ta bërë atë të zgjasë më shumë dhe të ndihet mirë në lëkurën tuaj.

Ujë, Glicerinë, Propanediol, Alkool Denat., Ekstrakt Fagus Sylvatica, Sodium Hyaluronate, Alkool Benzil, Xanthan Gum, Acid Salicilik, Hidroksid Natriumi, Parfum / Aromë, Adenozinë, Linalool, Citronellol, Ekstrakt Crithmum Maritimum, Vaj Farash Moringa, Ekstrakt Lulesh Malva Sylvestris, Ekstrakt Lulesh Buddleja Officinalis, Acid Benzoik, Acid Sorbik, Limonene, Acid Citrik, Ekstrakt Eryngium Maritimum, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Ekstrakt Kulture Leontopodium Alpinum Callus.

1. Së pari, si gjithmonë, bëni një pastrim të mirë. Hiqni qafe të gjitha atë ndotje, papastërti dhe makeup, kështu që hapat e ardhshëm në rutinën tuaj të punojnë edhe më me efektivitet.
2. Shtrydhni 2-3 pika të Drops of Youth në duart tuaja dhe masazhojeni në lëkurë.
3. Lereni të përthithet. Kjo pjesë është me të vërtetë e shpejtë.
4. Vendosni hidratues ditën ose natën dhe kyçeni atë hidratim të mirë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim