Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set për Dhuratë Mix & Mingle White Musk

SET DHURATE

Set për Dhuratë Mix & Mingle White Musk

S'ka ende vlerësim

5,690L

Surprizoni veten ose një të dashur me setin e dhuratave për njohësit e aromave sensuale Topper Musk.

Filloni me Ujë Tualeti klasik White Musk me nuanca të myshkut®, trëndafilit, jaseminit dhe qelibarit. Më pas krijoni aromën tuaj duke shtuar Topper Eau de Parfum. Eksperimentoni me kombinime të ndryshme për të gjetur aromën e ëndrrave tuaja.

White Musk® Free Eau de Parfum është një simfoni e lezetshme dhe sensuale e notave pikante me freski minerale të elemit të rrëshirës, margaritës së vesës dhe drurit të sandalit. White Musk® Lover Eau de Parfum do t’ju magjepsë me një kombinim të notave flakëruese dhe lules piper rozë pikante, iris, freesia dhe ambreta druri. White Mexico® Radical Eau de Parfum është një kombinim i freskët i gjelbërimit, agrumeve dhe notave bimore të borzilokut, petitgrain dhe vetiverit. Të tre ujërat parfumorë janë pasuruar me myshkun ikonik të The Body Shop, i prodhuar pa dëmtuar kafshët, i cili plotëson sofistikimin e aromës së tyre.

Paketuar në një kuti simpatike të ripërdorshme, grupi i aromave është dhurata perfekte për çdo rast.
Eau de Toilette White Musk® 30 ml.
Eau de Parfum White Musk® Lover 15 ml.
Eau de Parfum White Musk® Radical 15 ml.
Eau de Parfum White Musk® Pa pagesë 15 ml.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim