Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Fresh Nude – Korrektor

Fresh Nude – Korrektor

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,450L

Merrni një mbulim rrezatues, me fytyrë të freskët me Korrektorin tonë Fresh Nude Concealer. I bërë me kafeinë, ky korrektor siguron mbulim të qëndrueshëm për lëkurën e lodhur nën sytë tuaj. Është i butë dhe i lehtë për tu sfumuar. Ndihet i lehtë në lëkurë. Zbeh pamjen e rrathëve të errët. Dhe lejon që vetëbesim juaj natyror të shkëlqejë.

  • Korrektor
  • Zbeh pamjen e rrathëve të errët
  • Mbulim që zgjat dhe ndihet i lehtë
  • Bërë me kafeinë dhe aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së lirë
  • I përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme rreth syve

Ujë, Isocetyl Stearoyl Stearate, Polidecen i Hidrogjenuar, Poligliceril-3 Diisostearat, Isohexadecane, Lauroyl Lysine, Glicerinë, Propanediol, Coco-Caprylate / Caprate, Magnez Stearate, Disteardimoni Hectorite, Acid izostearik, Alkool Denat., Methyl Methacrylate Crosspolymer, C9-12 Alkane, Fenoksietanol, Etilheksilglicerinë, Kafeinë, Maltodekstrinë, Vaj Farash Marula/ Sclerocarya Birrea, Pluhur i Lëngut të Gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Xanthan Gum, Hidroksietilcelulozë, Acetat Tokoferil [ /- CI 77891/ Dioksid Titani, CI 77492/ Okside Hekuri, CI 77491/ Okside Hekuri, CI 77499/ Okside Hekuri].

1. Vendosni korrektorin tonë në lëkurë me aplikuesin e vogël, të dobishëm.
2. Përziejeni me majën e gishtave të pastër ose me njërën nga furçat tona të korrektorit.
3. Tani le të shkëlqejë vetëbesimi natyral.
Provojeni me rutinën e plotë Fresh Nude.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim