Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krehër me Dru Bamboo Mini

Krehër me Dru Bamboo Mini

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

700L

Furça e flokëve me madhësi të përshtatshme për çantën tuaj të dorës është ideale për stilim pa mundim, kur jeni në lëvizje. Krihni dhe pastroni flokët ndërsa masazhoni skalpin.

  • Furçë flokësh
  • Masazhon skalpin
  • Ndihmon me flokët e ngatërruara dhe rregullon flokët
  • E përsosur për udhëtime

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim