Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krehër me Bamboo për Flokët

Krehër me Bamboo për Flokët

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,150L

Mbani flokët tuaja të lëmuara dhe pa ngatërresa me furçën tonë të domosdoshme paddle. Kunjat ndihmojnë në stimulimin e skalpit dhe shpërndarjen e vajrave natyralë, për flokë të shëndetshëm që shkëlqejnë.

  • Furçë krehjeje
  • Bambu
  • Masazhon lëkurën e kokës
  • Ndihmon me flokët e ngatërruara
  • Ideale për të gjitha llojet e flokëve

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim