Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krehër Oval me Bamboo për Flokët

Krehër Oval me Bamboo për Flokët

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,150L

Krihni flokët e ngatërruara, duke përmirësoni gjendjen e tyre të përgjithshme. Me krehje të rregullta, vajrat natyralë të flokëve tuaj do të shpërndahen njëtrajtësisht për flokë të shëndetshëm dhe me shkëlqim.

  • Furçë flokësh me dhëmbëza bambuje
  • Masazhon skalpin
  • Kreh flokët e ngatërruara
  • Ideale për të gjitha llojet e flokëve

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim