Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalp Trupi me Bluebell

PËR LËKURËN NORMAL DERI NË TË THATË

Gjalp Trupi me Bluebell

Produkt i shkëlqyeshëm, jam shumë i kënaqur!

Silvi

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 2,250L.Çmimi i tanishëm është: 1,690L.

Lëkura e etur e verës do të *ngazëllohet* me edicionin tonë të ri të limituar Bluebell Body Butter Melt.

Nëse jeni tashmë një adhurues i madh i Body Butters atëherë ju do të dëshironi ta shtoni këtë në porosinë tuaj të radhës. Ky model veror i formulës sonë ikonike fillon si një teksturë e lehtë dhe kremoze që shndërrohet në vaj ndërsa aplikoni – çelësi i përsosur i kujdesit për trupin ndërsa moti nxehet. Na pëlqen ta aplikojmë këtë pas një dushi freskues me kremin tonë dushi Bluebell.

Ky hidratues me lule jo vetëm që lë lëkurën e thatë të hidratuar, por është gjithashtu i mbushur me nota ujore me vesë për të transportuar mendjen tuaj në një pyll të mbushur me lulëzim. Ëndërruese, apo jo?

Është bërë me 94% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika. Plus, është i regjistruar edhe në Shoqërinë Vegane.

Pakeimi ku vjen është bërë nga materiale 100% të ricikluara dhe mund të riciklohet përsëri*

Pra, mos flini në këtë botim të limituar sepse, ashtu si moti i mrekullueshëm, ju tashmë e dini se nuk do të jetë për një kohë të gjatë.

*Aty ku lejojnë pajisjet lokale.

  • Gjalpë trupi me botim të limituar
  • Teksturë e butë dhe e lehtë kremi që shkrihet në një vaj
  • Aromë vesë, ujore e ziles së kaltër
  • Lë lëkurën e etur të verës të ndjehet e hidratuar, më e butë dhe më e lëmuar me një shkëlqim të shndritshëm
  • Bërë me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika
  • 94% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga The Vegan Society

Aqua/Ujë/Ujë, Dikapril Eter, Koko-Kaprilat/Caprate, Denat e Alkoolit, Glicerinë, Helianthus
Vaji i farës Annuus/Vaj i farës së lulediellit (Helianthus Annuus), Beheneth-25, Alkool Behenyl, Parfum/Aromë, Akrilate/C10-30
Kryqpolimer alkil akrilat, fenoksietanol, vaj kernel Argania Spinosa, glikol kaprilil, glukonat natriumi, çamçakëz Xanthan,
Vaji i farës Bertholletia Excelsa, Vaji Cocos Nucifera/Vaj Cocos Nucifera (kokosi), Hidroksid natriumi, Tokoferol, Aloe Barbadensis
Pluhur me lëng gjethesh, linalool, benzil salicilate, benzyl alkool, CI 17200/E kuqe 33, CI 42090/Blu 1.

1. Shtrydhni pak krem dushi Bluebell mbi lëkurën e lagur në dush, duke e bërë shkumë përpara se ta shpëlani.
2. Pasi të jeni tharë, masazhoni Bluebell Body Butter Melt në trupin tuaj dhe shikoni atë të shndërrohet në një vaj të lehtë – lëreni të zhytet para se të visheni.
3. Jepini duarve tuaja një prekje shtesë hidratimi delikat me kremin e duarve Bluebell. Mbajeni këtë në çantën tuaj për ta mbushur gjatë gjithë ditës.
4. Pothuajse mbaruar! Përfundojeni me një spërkatje bujare të Bluebell Fragrance Mist për të mbajtur atë humor veror të vazhdojë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

5,0 / 5

Wowww!!!

Produkt i shkëlqyeshëm, jam shumë i kënaqur!

Silvi

Një produkt unik!

<3

E

Produkt shumë i mirë

Produkt shumë i mirë. Pastron shumë lehtë dhe mirë çdo make-up. Unë rekomandoj.

Era