Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Gjalpë Trupi me Kumbull

Gjalpë Trupi me Kumbull

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,250L

Është koha për t’i dhënë trupit tuaj të bukur një dhuratë për Krishtlindje, me Gjalpin tonë të Trupit Love & Plums.

Një aromë festive e edicionit të veçantë, hidratuesi dhe ushqyesi ynë i trupit është i pasuruar me ekstrakt kumbulle nga Turqia dhe nota të sherbetit të kumbullës, bozhure dhe misk relaksues. Kjo aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh është e garantuar për t’ju dhënë ndjenjën e Krishtlindjeve.

Aplikoni një sasi bujare për ta lënë lëkurën të ndihet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me lagështi 96 orë. Kjo formulë jo ngjitëse, jo e yndyrshme është bërë me të paktën 96% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë gjalpin e kakaos, gjalpë shea të prodhuar me dorë të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana dhe vajin e farës së susamit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Nikaragua.

Gjalpi i Trupit gjithashtu vjen në një paketim prej plastike të ricikluar 100% me një kapak alumini. Ricikloni të dy për t’i treguar planetit tuaj dashuri këtë sezon.*

Është dhurata perfekte vegane e Krishtlindjeve, ose trajtim për veten tuaj – dhe mos harroni, është një edicion special i Krishtlindjeve, kështu që nuk do të jetë për shumë kohë.

 • Krem hidratues i trupit
 • E përkryer për lëkurë normale deri në të thatë
 • Ndihmon lëkurën të ndjehet e mbrojtur dhe e ushqyer me lagështi 96 orë
 • Aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh
 • Bërë me të paktën 96% përbërës me origjinë natyrore
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
 • I testuar dermatologjikisht

Aqua/Water/Eau, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Polyglyceryl-3 Distearate, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetyl Alcohol, Triethyl Citrate, Glyceryl Stearate, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate Citrate, Xanthan Gum, Tocopherol, Linalool, Limonene, Citric Acid, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Prunus Domestica Fruit Extract, Benzyl Alcohol, CI 60730/Ext. Violet 2, CI 17200/Red 33.

 1. Merrni një sasi gjalpë trupi.
 2. Lyeni lëkurën me masë ose bujari.
 3. Aplikoni ne qoshe të prirura për tharje si gjunjë, bërryla dhe këmbë një sasi shtesë.
 4. Pritni disa minuta që të zhytet para se të visheni.
 5. Ndiheni të ushqyer, zbutur dhe relaksuar.
 6. Duajeni dhe ushqeni lëkurën tuaj një herë në ditë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim