Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh Bluebell

48 HR HIDRATIMI | PARAMA E VETËS BLUBEBELL | 96% PËRBËRËS ME ORIGJINË NATYRORE

Krem Duarsh Bluebell

S'ka ende vlerësim

VEGAN

850L

Duart punëtore kanë nevojë për po aq kujdes gjatë muajve të verës, kjo është arsyeja pse kremi ynë i ri i limituar i Bluebell Hand Cream është zgjedhja perfekte për t’i mbajtur ato të lumtura dhe të hidratuara.

Nëse nuk mund të ngopeni me kremrat tanë të duarve,  atëherë do t’ju pëlqejë kjo pamje e freskët me një teksturë xhel për të ringjallur shqisat tuaja. ushqen. Është jo i yndyrshëm dhe absorbohet shpejt, kështu që është perfekt për të trajtuar lëkurën e etur në lëvizje. Le të flasim edhe për aromën. Për shkak se notat e saj plot vesë dhe lulesh e transportojnë menjëherë mendjen tuaj në shëtitjet e flladit të pyjeve nën rrezet e diellit.

Ky krem për duar me lule është madhësia perfekte për të udhëtuar nëse jeni në disa aventura me diell, për të mos përmendur se është një dhuratë e vogël e lezetshme.

Është bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana. Oh, dhe është gjithashtu i regjistruar në The Vegan Society.

Tubacioni është bërë me alumin të ricikluar që mund të ripërdoret përsëri.*

Kapeni këtë edicion të kufizuar që mundeni, tashmë e dini se nuk do të jetë për një kohë të gjatë!

* Aty ku lejojnë lehtësirat lokale. Përjashton kapak.

  • Për lëkurë normale
  • Teksturë ushqyese e ngjashme me xhel
  • Aromë vesë, ujore e ziles së kaltër
  • Jo i yndyrshëm dhe absorbohet shpejt
  • Bërë me gjalpë shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga The Vegan Society

Ujë/Ujë/Ujë, Glicerinë, Triglicerid Kaprilik/Kaprik, Alkool Cetyl, Prunus Amygdalus Dulcis
Vaj/vaj Prunus Amygdalus Dulcis (bajame e ëmbël), poliakrilat natriumi, parfum/aroma, pentaeritritil distearat,
Fenoksietanol, glikol kaprilil, alkool cetearil, glukozid cetearil, vaj glicine soje/ vaj glicinë soje (sojë), orbignya
Vaji i farës Oleifera, Butyrospermum Parkii Butter/ Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride
Fosfat, stearoil glutamat natriumi, çamçakëz xanthan, diacetat tetrasodium glutamate, pluhur lëngu i gjetheve të Aloe Barbadensis,
Linalool, benzil salicilat, benzil alkool, hidroksid natriumi, ekstrakt i farës Prunus Amygdalus Dulcis/Prunus Amygdalus Dulcis
Ekstrakt i farës (Bajame e ëmbël), Acidi citrik, Acidi Dehidroacetik, CI 17200/E kuqe 33, CI 42090/Blu 1.

1. Shtrydhni pak krem dushi Bluebell mbi lëkurën e lagur në dush, duke e bërë shkumë përpara se ta shpëlani.
2. Pasi të jeni tharë, masazhoni Bluebell Body Butter Melt në trupin tuaj dhe shikoni atë të shndërrohet në një vaj të lehtë – lëreni të zhytet para se të visheni.
3. Jepini duarve tuaja një prekje shtesë hidratimi delikat me kremin e duarve Bluebell. Mbajeni këtë në çantën tuaj për ta mbushur gjatë gjithë ditës.
4. Pothuajse mbaruar! Përfundojeni me një spërkatje bujare të Bluebell Fragrance Mist për të mbajtur atë humor veror të vazhdojë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim