Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Serum për Shkëlqimin të Flokëve me Fara të Rrushit

Serum për Shkëlqimin të Flokëve me Fara të Rrushit

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,290L

Zbutni flokët dhe rrisni shkëlqimin me këtë serum me shkëlqim. Aplikoni një sasi të vogël në flokët tuaj, për rezultatet më të mira.

  • Serum për flokë
  • Shton shkëlqim
  • Lahet lehtësisht
  • Për flokë të shurdhër dhe të prirur për kërcitje
  • Përmban ekstrakt të farave të rrushit
  • Vaj i farës së susamit për tregti në komunitet

Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Vitis Vinifera Seed Oil/Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil/Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Limonene, Parfum/Fragrance, Linalool, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim