Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Kapëse Flokësh

Kapëse Flokësh

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

800L

Kapëse flokësh për një aksesor të dobishëm me të cilin do t’i mbledhni fijet tuaja gjatë kryerjes së aktiviteteve tuaja ose duke aplikuar maskën tuaj të preferuar të fytyrës.

Kapëset janë prej materiali të pasuruar me 34% fibra misri dhe gruri dhe secila prej tyre ka një ngjyrë të ndryshme. Përqafoni sezonin festiv dhe ndjehuni të sigurt.

  • Set me dy kapëse flokësh

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim