Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Juicy Strawberry Big Gift Bag

SET DHURATE PËR KUJDESIN E TRUPIT

Juicy Strawberry Big Gift Bag

S'ka ende vlerësim

VEGAN

4,890L

Ulje 20%

Surprizoni veten ose një të dashur me aromën delikate të ëmbël, frutash të produkteve që kombinuam në set Strawberry.

Produktet nga kompleti janë të pasuruara me vaj ushqyes të farës së luleshtrydhes, i cili zbut lëkurën dhe e lë atë me erë të freskët.

Filloni ritualin me xhelin pastrues të dushit. Vazhdoni me vajin ushqyes të trupit, tekstura e të cilit siguron një hidratim intensiv 96-orësh. Ruani aromën frutore të luleshtrydhes gjatë gjithë ditës me spërkatjen freskuese nga kompleti. Kujdesuni për lëkurën e duarve duke e aplikuar kremin gjatë gjithë ditës kur ju nevojitet.

E paketuar në një kuti të bërë me letër të certifikuar FSC të përshtatshme për ripërdorim, dhurata me kujdes të ëmbël me fruta është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo rast.

  • Xhel dushi me luleshtrydhe 250 ml.
  • Vaj Trupi Luleshtrydhe 200 ml.
  • Spray Trupi Strawberry 100 ml.
  • Krem duarsh me luleshtrydhe 30 ml.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim