Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Roots of Strength™ Firming Shaping – Krem Dite

PER NJE LEKURE ME TE BUTE

Roots of Strength™ Firming Shaping – Krem Dite

S'ka ende vlerësim

3,090L

Zbuloni forcën e lëkurës suaj me këtë krem të pasur që jep formë dhe forcë*, të pasuruar me ekstrakte të rrënjëve natyrale. I pasur, por jo i yndyrshëm, lëkura ndjhet e hidratuar, e fortë dhe elastike. Rrudhat e holla duken të reduktuara dhe lëkura ndihet e forcuar. Përdoreni si hapin e fundit të rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën me produkte Roots of Strength.

  • Krem fiksues dhe formësues dite i pasur
  • 100% vegan
  • Pasuruar me 3 ekstrakte rrënjësh: xhenxhefil nga Madagaskar, ginseng nga Kina dhe ruscus nga Evropa, i pasuruar me vaj soje
  • Lëkura ndihet më e fortë, e elastike dhe e forcuar **
  • Testuar dermatologjikisht
  • Formuluar pa vaj mineral, parafinë dhe vazelinë

*Lëkura ndihet më e shëndetshme, më e fortë dhe më elastike, sikur është dhënë një formë e re.
*Vetëvlerësimi nga 123 gra

Ujë, Glicerinë, Dikaprilil Eter, Butilen Glikol, Isopropil Isostearat, Alkool Cetil, Alkool Behenil, Silicë, Cikloheksasiloksan, Karbomer, Amoni Akrilyldimethyltaurate / VP Copolymer, Fenoksietanol, Vaj Soje/Glycine Soja, Cetearyl Alcohol, Poloxamer 338, Acid Stearik, Acid Palmitik, Fosfolipide, Parfum/Fragrance, Disodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Hydroksid Natriumi, PEG-100 Stearate, Acid Salicilik, Chlorphenesin, Extrakt Rrënje Panax Ginseng, Acrylonitrile/Methyl Methacrylate/Vinylidene Chloride Copolymer, PEG-12 Dimethicone, Polysilicone-11, Cetearyl Glucoside, Extrakt i rrënjës Ruscus Aculeatus, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Ekstrakt i farës Secale Cereale, Ekstrakt Xhinxheri/ Zingiber Officinale, Disodium EDTA, Adenozinë, Acid Myristic, Isobutane, t-Butyl Alcohol, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Tokoferol, Citronellol, BHT, Acid Citric.

1. Vendosni një sasi në madhësinë e bizeles në majë të gishtave.
2. Masazhojeni butë në fytyrë dhe qafë. Shmangni zonën e syve. Aplikoni çdo mëngjes dhe mbrëmje pas serumit ose koncentratit tuaj.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim