Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh me Kumbull

Krem Duarsh me Kumbull

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

850L

Duart punojnë shumë gjatë Krishtlindjeve, prandaj trajtojini tuajat me Kremin tonë të Duarve nga Love & Plums.

Një aromë festive e një edicioni të veçantë, ky hidratues i dobishëm dhe i dashur për lëkurën është pasuruar me ekstrakt kumbulle nga Turqia dhe nota të sherbetit të kumbullës, bozhureve dhe miskut relaksues. Kjo aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh është e garantuar për t’ju dhënë ndjenjën e Krishtlindjeve.

Shtrydhni një sasi në madhësi bizeleje me formulën tonë të lehtë, xhel-krem dhe masazhoni në pëllëmbët dhe gishtërinjtë. Përthithet shpejt dhe ndihmon duart dhe kutikulat të ndjehen të zbutura dhe të mbrojtura me hidratim 48 orë, kështu që ju mund të shijoni putrat perfekte gjatë gjithë Krishtlindjeve.

Mbajeni këtë dhuratë vegjetariane me madhësi xhepi, për veten tuaj ose futeni në dhuratën e dikujt.

  • Krem për duart
  • Cilësi e lehtë, jo e yndyrshme
  • Ndihmon duart të ndihen të mbrojtura
  • Lërini duart dhe kutikulat të ndjehen më të buta dhe më të lëmuara
  • Aromë e pasur, e ndritshme, me shije frutash dhe lulesh
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Linalool, Limonene, Disodium EDTA, Citronellol, Benzyl Benzoate, Geraniol, Benzyl Alcohol, Prunus Domestica Fruit Extract, Citric Acid, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

  1. Aplikoni një madhësi bizeleje në duar, thonj dhe kutikula.
  2. Masazhoni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim