Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Duarsh Shea

Për lëkurë të thatë

Krem Duarsh Shea

S'ka ende vlerësim

850L1,750L

E përsosur për hidratim gjatë lëvizjes, mos dilni nga shtëpia pa këtë krem duarsh. I mbushur me aromën e shea-s, formula e lehtë me e kremit xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem për duart
  • Ushqen duart
  • Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme
  • I lë duart të ndjehen më të buta dhe të lëmuara
  • Gjalpë shea i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Tamale, Gana

Ujë (Solvent / Tretës), Glicerinë (Humektant), Triglicerid Kaprilik / Kaprik (Emolient), Vaj Bajameje të ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis(Agjent i Zbutjes të Lëkurës – Okluziv), Polikrizati i Natriumit (Formues Cipe/ Agjent Rritjeje Viskoziteti), Parfum / Aromë (Aromë), Alkool Cetil (Emulsifikues), Distearate Pentaerythrityl (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Fenoksietanol (Konservant), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Alkool Cetearyl (Emulsifikues), Glukozid Cetaril (Surfaktant), Vaj Soje/ Glycine Soja (Sojë) (Emolient/ Zbutës për Lëkurën), Vaj Fare Babasu/ Orbignya Oleifera (Emolient), Gjalpë Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate (Agjent Zbutës i Lëkurës), Sodium Stearoyl Glutamate (Agjent Zbutës i Lëkurës), Xanthan Gum (Modifikues i Viskozitetit), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Alkool Miristil (Emulsifikues / Emolient), Alkool Stearil (Emolient), Linalool (Përbërësi aromatizues), Kumarin (Përbërësi aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërësi aromatizues), Limonene (Përbërësi aromatizues), Acid Citrik (Rregullues i pH), Karamel (Ngjyrues), CI 19140 / Yellow 5 (Ngjyrues).

Mbani duart e thata të ndihen më të buta, më të lëmuara dhe të mbrojtura gjatë gjithë ditës me Kremin tonë të Duarve Shea.
1. Pastroni duart me ujë të vakët me sapunin tuaj të preferuar të duarve.
2. Fshijini duart, por lërini pak të lagura para aplikimit.
3. Shtrydhni një sasi me madhësi sa një arrë të Kremit të Duarve Shea në pëllëmbën tuaj dhe masazhojeni butësisht në duar dhe kutikula.
4. Lëreni Kremin tonë të Duarve Shea të përthithet në lëkurën tuaj. Shijoni atë aromë të ngrohtë dhe me arra.
5. Ri-aplikoni Kremin tonë të Duarve Shea gjatë gjithë ditës tuaj sa herë që duart tuaja ndihen sikur kanë nevojë për lagështi dhe mbrojtje.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim