Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Krem Dushi me Bluebell

E BUTE DHE KREMOZE 90% PËRBËRËS ME ORIGJINË NATYRORE

Krem Dushi me Bluebell

S'ka ende vlerësim

VEGAN

Çmimi origjinal qe: 950L.Çmimi i tanishëm është: 670L.

Po kërkoni elementin tuaj të ri të dushit të verës? Njihuni me kremin tonë freskues delikat, të edicionit të kufizuar Bluebell.

Një nga kremrat tanë të rinj të preferuar për dush,ky krem dushi Bluebell ka një teksturë e butë, kremoze për të përkëdhelur lëkurën ndërsa pastron. Nuk mund të ngopemi me notat e saj plot vesë dhe lulesh që të çojnë menjëherë mendjen në shëtitjet e flladit të pyjeve nën rrezet e diellit. Nëse edhe ju jeni të fiksuar pas aromës, atëherë mbani gjallëritë e mira kur dilni nga dushi. Edicioni i kufizuar po aq ëndërrimtar Bluebell Body Butter Melt është hapi i ardhshëm i përsosur në rutinën tuaj.

Është bërë me përbërës 90% me origjinë natyrale, duke përfshirë aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika. Oh, dhe është gjithashtu i regjistruar në The Vegan Society.

Edhe shishja është bërë me plastikë 100% të ricikluar që mund të ripërdoret përsëri.*

Shtypeni këtë element kryesor të dushit të verës në shportën tuaj tani sepse ky edicion i kufizuar nuk do të jetë i disponueshëm për një kohë të gjatë.

* Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Për lëkurë normale në të thatë
  • Krem dushi i butë dhe kremoz me lule
  • Aromë vesë, ujore e ziles së kaltër
  • Bërë me aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika
  • 90% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aqua/Ujë/Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Kokamidopropil Betaine, Akrilate kopolimer,
Koko-glukozid, parfum/aroma, polisorbat 20, kaolinë, klorur natriumi, acid limoni, benzoat natriumi, glukonat natriumi,
Hidroksidi i natriumit, pluhuri i lëngut të gjetheve të Aloe Barbadensis, Butyl Metoksidibenzoilmetan, Linalool, Benzyl Salicilate, Benzyl
Alkooli, benzoat denatoniumi, CI 17200/E kuqe 33, CI 42090/Blu 1.

1. Shtrydhni pak krem dushi Bluebell mbi lëkurën e lagur në dush, duke e bërë shkumë përpara se ta shpëlani.
2. Pasi të jeni tharë, masazhoni Bluebell Body Butter Melt në trupin tuaj dhe shikoni atë të shndërrohet në një vaj të lehtë – lëreni të zhytet para se të visheni.
3. Jepini duarve tuaja një prekje shtesë hidratimi delikat me kremin e duarve Bluebell. Mbajeni këtë në çantën tuaj për ta mbushur gjatë gjithë ditës.
4. Pothuajse mbaruar! Përfundojeni me një spërkatje bujare të Bluebell Fragrance Mist për të mbajtur atë humor veror të vazhdojë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim