Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Laps definues Smokey Eye

Përfundim mat

Laps definues Smokey Eye

S'ka ende vlerësim

1,190L

I disponueshëm në një sërë të ngjyrash joshëse, formula lehtësisht e sfumueshme dhe maja sfungjerore lehtësisht e përdorshme e lapsave tanë Smoky Eye Definers e bëjnë krijimin e një make up-i tërheqës të duket e lehtë. Ata janë mënyra perfekte për të arritur një smokey eye në pak sekonda.

  • Formulë që aplikohet lehtësisht.
  • I testuar dermatologjikisht. I testuar oftalmologjikisht.
  • Përfundim mat.

Triglicerid Caprylic / Capric (emolient), Vaji i farës së Ricinit/Ricinus Communis (emolient), Coco-gliceride të hidrogjenizuara (emolient), Cera Microcristallina (agjent i rritjes së viskozitetit), Cera Alba (agjent i kontrollit të viskozitetit), Mikë (agjent opacifikues), Methyl Methacrylate Crosspolymer (Formues cipe), Copernicia Cerifera Cera (Stabilizues / Modifikues i Viskozitetit), Butyrospermum Parkii Butter/Gjal Shea (Agjent Zbutës i Lëkurës- Emolient), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Sclerocarya Birrea Seed Oil/Vaj Marula (Agjent Zbutës i Lëkurës- Emolient), Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate (Antioksidant), Alumina (Agjent Mbushës), Silicë (Absorbues), Ekstrakt Lulesh Rosa Hybrid (Agjent Zbutës i Lëkurës), BHT (Antioksidant), Acid Citrik (Rregullues i pH). [ /- CI 77499 (Ngjyrues), CI 77491 (Ngjyrues), CI 77891 (Ngjyrues), CI 77492 (Ngjyrues), CI 42090 (Ngjyrues)].

Vizatoni një vijë me laps përgjatë vijës së qerpikëve, ose në vijën e ujit dhe përdorni majën e sfungjerit për një make up më të sfumuar.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim