Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Larës Duarsh Joy & Jasmine

Larës Duarsh Joy & Jasmine

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

850L
680L

Ulje 20%

Dhuroni duarve kujdes dhe dashuri shtesë këtë Krishtlindje me larësin tonë të duarve Joy & Jasmine.

Një aromë festive e edicionit special, pastruesi ynë i gëzueshëm i duarve është i pasuruar me ekstrakt jasemini nga India dhe nota me lule portokalli, trëndafili dhe jasemini sensual. Kjo aromë e freskët, e lehtë dhe me lule është e garantuar për t’ju dhënë ndjesinë e Krishtlindjeve.

Pastroni duart me këtë formulë xhel-shkumë për të lënë pëllëmbët dhe gishtërinjtë të ndjehen të pastër, të freskët dhe me erë super Krishtlindje.

Trajtojeni veten ose jepni këtë dhuratë vegane në një çorape të mbushur ose si një surprizë Secret Santa.

  • Larës duarsh
  • Shkumë e pasur
  • Lërini duart të ndihen të pastruara dhe të freskëta
  • Aromë e freskët, e lehtë, me lule
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Citric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Benzyl Salicylate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzophenone-3, Nyctanthes Arbor-Tristis Flower Extract, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, CI 15985/Yellow 6, CI 42090/Blue 1.

  1. Pastroni duart butësishtë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim