Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Larës Duarsh Kindness & Pears

Larës Duarsh Kindness & Pears

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

850L

Jepni duarve dashuri dhe kujdes shtesë këtë Krishtlindje me pastruesin tonë të ri Kindness & Pears.

Një aromë festive e edicionit special, pastruesi ynë i duarve është i pasuruar me ekstrakt dardhe nga Italia dhe nota të dardhës me lëng, luleshtrydhe dhe fasule tonka të ngrohta. Kjo aromë e ëmbël, e gjallë dhe me shije frutash është e garantuar për t’ju lënë të ndjeni mirësinë e Krishtlindjes.

Trajtojeni veten, dhuroni pë Krishtlinjde ose dhuroni si një surprizë Secret Santa.

  • Larës duarsh
  • Shkumë e pasur
  • Lërini duart të ndihen të pastruara dhe të freskëta
  • Aromë e ëmbël, e gjallë, me shije frutash
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht

Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sucrose, Disodium EDTA, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Pyrus Communis Fruit Extract/Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Denatonium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Polysorbate 20, CI 15985/Yellow 6, CI 42090/Blue 1.

  1. Pastroni duart butësishtë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim