Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Lemon – Larës Purifikues për Duart

Larës pastrues duarsh intensiv

Lemon – Larës Purifikues për Duart

S'ka ende vlerësim

1,190L

Mbani duart tuaja të freskëta gjatë gjithë ditës me Larësin tonë Purifikues të Duarve me Limon.

Hidhni një sasi të larësit pastruese të duarve me limon dhe fërkoni pëllëmbët dhe gishtat tuaj. Merrni atë aromë të ndritshme agrumesh.

Pasuruar me vaj esencial të limonit natyral, i cili njihet për vetitë e tij pastruese, ndihmon në larjen e baktereve dhe papastërtive, duke i lënë duart të ndjehen të pastra.

Bëjeni atë pjesë të ritualit tuaj të përditshëm kur filloni dhe mbaroni ditën.

  • Ndihmon në larjen e baktereve dhe papastërtive
  • Me vaj natyral të limonit të nxjerrë nga lëkurat e limonit, i njohur për vetitë e tij pastruese
  • Përfshin 100% përmbajtje plastike të ricikluar pas konsumit në shishe dhe përmban plastikë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
  • Shishe plotësisht e riciklueshme * (* aty ku ekzistojnë institucionet lokale)Vegane

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polisorbat 20, Klorur Natriumi, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Benzoate Natriumi, Parfum / Aromë, Limonene, Acid citrik, Sukrozë, Citral, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzofenon-3, Disodium EDTA, Linalool, Vaj Lëkure Limoni/ Citrus ,CI 19140 / Yellow 5, CI 15985 / Yellow 6.

1. Hidhni një sasi bujare në duart tuaja.
2.Shkumoni me ujë të ngrohtë, sigurohuni që të fërkoni mirë mes gishtave.
3. Shpëlajeni plotësisht dhe ndiqeni me kremin tuaj të preferuar të duarve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim