Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Yogurt Trupi me Lime Blossom

Yogurt Trupi me Lime Blossom

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 1,650L.Çmimi i tanishëm është: 1,150L.

Shijoni lëkurën e hidratuar intensivisht dhe një aromë joshëse të freskët me kosin e trupit nga koleksioni i kufizuar Lime Blossom. Përthithet menjëherë në lëkurë, duke i dhënë asaj hidratim perfekt. Mund të visheni menjëherë pas aplikimit pa qenë nevoja të prisni.

Kosi i trupit Lime Blossom është i përshtatshëm për njerëzit me një jetë të përditshme dinamike që nuk kanë shumë kohë dhe dëshirojnë të kujdesen për lëkurën e tyre. Është projektuar për t’u përthithur në çast, duke siguruar 24 orë hidratim për lëkurën tuaj, duke e lënë atë të butë, të lëmuar dhe me aromë të bukur me nuanca sherbeti limoni.

Formula e tij e lehtë e xhelit është pasuruar me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e luleve të gëlqeres dhe aloe vera organike të prodhuar nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Meksikë. Ashtu si kosët tanë të tjerë të trupit, edhe ky nuk lë ndjesi ngjitëse. Tekstura e tij është në mënyrë luksoze si xhel dhe i jep lëkurës një pamje të shëndetshme dhe një aromë të freskët verore.

Kosi Lime Blossom vjen në paketim të riciklueshëm që është bërë nga plastika 100% e ricikluar (duke përjashtuar kapakun), duke përfshirë Tregtinë e Drejtë të Komunitetit në Indi. Kjo bën të mundur që sa herë të kujdeseni për trupin tuaj, të tregoni kujdes dhe respekt edhe për planetin.

Kombinoje atë me produktet e tjera nga koleksioni Lime Blossom dhe shijo lëkurën e hidratuar, të freskët me erë vere dhe të rehatshme.

Teksturë e lehtë xhel që përthithet menjëherë
I përshtatshëm për lëkurë normale në të thatë
Ofron 24 orë hidratim
Me një aromë të freskët, pikante
Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane
I testuar dermatologjikisht

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Alcohol Denat., Pentylene Glycol, Propanediol, PPG-26-Buteth-26, Phenoxyethanol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Carbomer, Parfum/Fragrance, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aminomethyl Propanol, Limonene, Caprylyl Glycol, Sodium Gluconate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Sodium Hyaluronate, Citrus Aurantifolia Fruit Extract/Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Citral, Linalool, Coumarin, CI 19140/Yellow 5, CI 42090/Blue 1.

1. Merrni kosin me Lime Blossom dhe aplikojeni në lëkurën e trupit tuaj, menjëherë pas dushit, ose sa herë që keni nevojë për pak përkëdhelje.
2. Mund të visheni menjëherë! Nuk duhet të presësh.
3. Për një aromë frutash maksimale, plotësoni me produktet e tjera nga koleksioni i kufizuar Lime Blossom.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim