Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Trupin dhe Flokët Lime & Matcha

Aromë agrumesh

Mist për Trupin dhe Flokët Lime & Matcha

S'ka ende vlerësim

1,750L
1,400L

Ulje 20%

Merrni një shpërthim freskues dhe emocionues të Mistit tone për Flokët dhe Trupin të frymëzuar nga superushqimet. I përsosur për kur keni nevojë për një rregullim të shpejtë, këto miste të lezetshme dhe të gjalla janë të frymëzuara nga përbërës nga e gjithë bota për të freskuar flokët dhe trupin tuaj, dhe ju jep ato ndjesi të mira kudo që të jeni, sido që të jeni. Zgjidhni Lime & Matcha për aromën freskuese të agrumeve. Merrni një nga të gjitha aromat për ta mbajtur në sirtarin tuaj të tavolinës, çantën e dorës dhe çantën e palestrës. Provoni aromat e tjera dhe mbajeni një kudo.

  • Mist aromatik që merret me vete
  • Aromë e gjelbër me nota të lime-t, matcha-s dhe drurit të sandalit
  • E përsosur për sprucim gjatë lëvizjes

Alkool (69.9%), Ujë, Parfum/ Aroma, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, Benzil Salicilat, Limonene, Linalool, Alkool benzil, Alkool t-Butil, Geraniol, Citral, Hexyl Cinnamal, Kumarin, Denatonium Benzoate.

1. Zgjidhni aromën që ju nevojitet për tu ndjerë mirë.
2. Spruconi flokët dhe trupin tuaj për një freskim të menjëhershëm aromatik.
3. Futeni në çantën tuaj dhe riaplikoni sa herë të doni.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim