Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Hidratues Buzësh

Për lëkurë të thatë

Hidratues Buzësh

S'ka ende vlerësim

Vegan

1,050L1,090L

Zbusni buzët tuaja me balmet tona, me aromë frutash. Për buzë të buta, të mëndafshta në prekje dhe të hidratuara. Në formate praktike, që tju shoqërojnë kudo ku shkoni.

  • 100% Vegane.
  • Vijnë në 5 ngjyra.
  • Me gjalp shea, vaj marula dhe vaj ulliri organik.

Vaj i frutit Olea Europea, Triglicerid Kapril, Polietilen, Polidecen i Hidrogjenizuar, Alkool Benzil, Gjalpë Butyrospermum Parkii, Tribehenin, Aromë, Vaj i farës Sclerocarya Birrea, Hekoriti Stearalkonium, Vaj i Farës Actinidia Chinensis, Vaj i Farës Citrullus Lanatus, Karbonat Propileni, Tokoferol, Vaj Glicine Soja, Ekstrakt i Gjethes Brassica Oleracea Acephala, Acid Citrik.

1. Përhapeni balmin në buzë në sasinë e dëshiruar. Për buzë të hidratuara gjatë gjithë ditës dhe me një përbërja aspak ngjitëse.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim