Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Oils Of Life™ Intensely Revitalising Bi-Phase Essence- Locion për Fytyrë

Për lëkurë më të butë

Oils Of Life™ Intensely Revitalising Bi-Phase Essence- Locion për Fytyrë

S'ka ende vlerësim

2,090L

Kjo formulë unike bifazike [vaj ujë] është hapi i parë thelbësor pas pastrimit. I mbushur me tre vajra farash të çmuara nga e gjithë bota, formula bifazike kombinon freskinë e ujit me ndjesinë ushqyese të vajit, për ta lënë lëkurën të ndihet e zbutur dhe e rimbushur menjëherë me hidratim.

  • Pasuruar me Vaj Susami të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Nikaragua
  • I mbushur me vajin e farës së kuminës të zezë nga Egjipti, vajin e farës së kamelisë nga Kina dhe vajin e farës së trëndafilit nga Kili
  • Shkëlqimi rikthehet dhe lëkura duket më e butë
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Vetëvlerësim nga 102 gra

Ujë, Propanediol, Undecane, Pantenol, Glicerinë, Tridecane, Vaj Fare Susami/ Sesamum Indicum, Klorid Natriumi, Vaj frutash Rosa Canina, Vaj farash Camellia Oleifera, Betaine, Alkool Denat., Benzoat Natriumi, Acid Caprylhydroxamic, Parfum, Vaj i Farës së Zezë/ Nigella Sativa, Sorbat Kaliumi, Disodium EDTA, Linalool, Ekstrakt Frutash Terminalia Ferdinandiana, Limonene, Vaj Frutash Mauritia Flexuosa, Geraniol, Citronellol, Tokoferol, Acid Citric, Vaj Fare Luledielli/ Helianthus Annuus.

1. Tundni shishen para se të derdhni disa pika në pëllëmbën e duarve ose në një tampon pambuku.
2. Vendoseni në fytyrë çdo mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit, përpara një vaji fytyre, serumi ose kremi. Shmangni zonën e syve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim