Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Seaweed – Locion SPF 15 për Kontrollin mbi Yndyrën

Për lëkurë të yndyrshme dhe mikse

Seaweed – Locion SPF 15 për Kontrollin mbi Yndyrën

S'ka ende vlerësim

Vegan

0L

Ulje

Ahhh bregdeti. Na bën mirë për shpirtin. Por, ç’mund të themi për ato alga deti të rrëshqitshme që rrotullohen rreth këmbëve tuaja? Në të vërtetë ai është një përbërës i përzemërt i kujdesit të lëkurës! Ju prezantojmë Locionin tonë Seaweed Oil-Control SPF 15- një krem xhel që ndihmon në ekuilibrimin e yndyrës së tepërt, duke e lënë lëkurën tuaj të duket më e matifikuar dhe pa shkëlqim.
I mbushur me alga deti nga Irlanda dhe me një mbrojtje shtesë SPF 15, ky krem i lehtë është një mik i mrekullueshëm për lëkurat e kombinuara. E shihni atë paketimin e vogël atje? Është formuluar për të punuar posaçërisht për ju. Është hidratues me një formulë pa shkëlqim, që do të thotë se është e përkryer për të ndihmuar ato pjesë të thata të ndjehen të hidratuara dhe pjesët e yndyrshme të ndjehen të matifikuara – dyfish zgjidhje për problemet e lëkurës tuaj.
Kremi i pasuruar me alga deti i The Body Shop ndihet aq freskues sa vetë flladi i detit. Thjesht aplikojeni pas rutinës së zakonshme të kujdesit për lëkurën në mëngjes dhe shijoni atë ndjenjën e fytyrës së freskët.
Kurioz për përfitimet e algave të detit për lëkurën? Locioni ynë SPF 15 Seaweed Oil-Control po pret vetëm që ta përdorni.

  • Miku më i mirë lëkurat e yndyrshme dhe mikse
  •  I mbushur me mirësinë e algave nga Irlanda
  •  Formulë e lehtë
  •  Ndihmon në ekuilibrin e yndyrës dhe sebumit të tepërt për lëkurë që ndihet më e freskët dhe e matifikuar

PËRBËRËSIT AKTIVË: Oktisalat (5,0% w / w), Avobenzone (3,0% w / w), Oktinoksat (2,9% w / w), Oktokrilinë (2,2% w / w). PËRBËRËSIT JOAKTIVË: Ujë, C12-15 Alkil Benzoat, Gliceril Stearat, Glicerinë, Butilen Glikol, Triglicerid Caprilik / Kaprik, Sorbitol, Alkool Cetearyl, Fosfat Cetil Kaliumi, Dimetikon, Fenoksietanol, Vaj Arre Brazili/ Bertholletia Excelsa, Caprylyl Glycol, Fragrance, Xanthan Gum, Sorbat Kaliumi, Tetrasodium EDTA, Pentilen Glikol, Propilen Glikol, Hidroksid Natriumi Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ekstrakt Fucus Vesiculosus, Linalool, Glukonat Zinku, Benzil Salicilat, Acacia Senegal Gum, Proteinë Gruri i Hidrolizuar, Propylene Glycol Alginate, BHT, Algin e Hidrolizuar, Serinë, Stearat Natriumi, Sulfat Zinku

1. Së pari, freskohuni dhe pastroni lëkurën tuaj. Pse të mos provoni Xhelin tonë Larës me Alga?
2. Përdorni një toner për të ndihmuar në pastrimin e poreve tuaja. Toneri ynë Balancues me Vaj Algash duhet ta bëjë punën.
3. Tani, shtrydhni një sasi të vogël të locionit tonë Seaweed Oil-Control SPF 15, në majë të gishtave dhe përhapeni atë në të gjithë fytyrën dhe qafën çdo mëngjes.
4. Për t’i dhënë lëkurës tuaj pak dashuri shtesë, përdorni një maskë për fytyrën dy herë në javë. Ne kemi shumë për të zgjedhur në linjën tonë të Maskave të Fytyrës.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim