Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Locion Trupi Black Musk Night Bloom

Locion Trupi Black Musk Night Bloom

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,750L

I lehtë dhe lehtësisht i përthithshëm, ky locion trupi me aromë të bukur është i mbushur me aromën tonë Black Musk Night Bloom, një kombinim i myshkut të ngrohtë i marrë pa dëmtuar kafshët, nota të ylang-ylang-ut kremoz, heliotropit dhe manaferrave të kuqe të lëngshme. Një aromë vërtet joshëse që qëndron me ju pasi ta vendosni mbi lëkurën tuaj, e përsosur për ndërtimin e aromës kur shtresohet me eau de toilette.

  • Locion trupi
  • Një aromë e ashpër, tërheqëse orientale e frymëzuar nga lulet night blooming
  • Musk pa mizori
  • Myshk i marrë pa dëmtuar kafshët

Ujë, Etilheksil Palmitat, Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii, Ceteareth-20, Parfum/ Aromë, Glicerinë, Steareth-2, Cetearyl Alkool, Fenoksietanol, Kaprilil Glukol, Karbomer, Maltodekstrin, Hidroksid Natriumi, Disodium EDTA, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Kumarin, Geraniol, Benzil Alkooli,Ekstrakt Fare Hibiscus Abelmoschus, Cinnamal, Cinnamyl Alkooli, Isoeugenol, Acid Citrik.

Masazhojeni bujarisht në lëkurë. Funksionon edhe më mirë pas një banjë ose dushi.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim