Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Pudër për Fytyrë

Përfundim mat

Pudër për Fytyrë

S'ka ende vlerësim

Vegan

1,690L

Pudra jonë e imët e vendos makeup-in në vend në mënyrë të përsosur, duke matifikuar lëkurën për një përfundim pa asnjë të metë. Vendosni pudrën tonë të lehtë për të ndriçuar lëkurën tuaj, për të ndihmuar fondatintën të qëndrojë më gjatë dhe për të mbajtur shkëlqimin larg.

  • Pudër fytyre jo e kompresuar
  • Vendos makeup-in në vend
  • Përfundim mat
  • Testuar dermatologjikisht

Talc, Najlon-12, Silicë, Nitrid Bori, Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea, Fenoksietanol, Acetat Tokoferil, Polietilen, Metilparaben, PTFE, Tetrasodium EDTA, CI 77492, CI 77491, CI 77499.

Aplikojeni me një furçë pudrash për të pudrosur gjithë fytyrën.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim