Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë për Fytyrën Nicaraguan Coffee

Për lëkurë pa jetë

Maskë për Fytyrën Nicaraguan Coffee

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 950L.Çmimi i tanishëm është: 450L.

Jepini lëkurës suaj një nxitje energjike me maskën tonë Intensive të Zgjimit me Kafe nga Nikaragua. E pasuruar me një përzierje të fuqishme të grimcave të kokrrave të kafesë nga Nikaragua dhe përbërës të tjerë të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga e gjithë bota, kjo maskë ngroh dhe eksfolion butësisht lëkurën tuaj për të ndihmuar në zvogëlimin e shenjave të lodhjes. Ajo e lë lëkurën të ndjehet e rizgjuar, e pastruar nga papastërtitë dhe më rrezatuese se kurrë me pore të reduktuara.

  • Maskë ngrohëse dhe energjizuese për fytyrën
  • Për lëkurën e lodhur (lëkura që duket e tekstururar, e pabarabartë, e ashpër dhe gri)
  • Ndihmon në zvogëlimin e shenjave të lodhjes në mënyrë që lëkura të ndjehet e zgjuar, pastruar nga papastërtitë dhe më rrezatuese se kurrë me pore të reduktuara.
  • Strukturë e pasur eksfoliuese
  • Aromë intensive e kafesë
  • Pasuruar me kafe dhe vaj të farës së susamit të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Nikaragua, gjalp shea të
  • Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Gana, gjalpë kakao dhe sheqer organik

Glicerinë, Polisorbat 20, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearat, Propilen Glukol, Klorur Natriumi, Isopropyl Palmitate, Ekstrakt Euglena Gracilis, Sukrozë, Pluhur i Farës së Kafesë Arabike/ Coffea Arabica (Kafe), Parfum / Fragrancë, Vaj Farash Susami/ Sesamum Indicum , Gjalp Farash Kakaoje Theobroma Cacao, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Xanthan Gum, Aqua / Ujë / Eau, Kafeinë, Fenoksietanol, Sorbat Kaliumi, Tokoferol, Biotin, Acid Citrik, Karamel.

1. Pas heqjes së makeup-it dhe pastrimit të lëkurës, përdorni gishtat tuaj për të vendosur një shtresë të barabartë të maskës, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.
2. Vendoseni në qafë dhe dekolte nëse dëshironi.
3. Pas 5-10 minutash, shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe një napë me lëvizje të butë rrethore për të eksfoliuar.
Përdoreni 2-3 herë në javë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim