Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë Nate për Fytyrën me Hemp

Për lëkurë të thatë

Maskë Nate për Fytyrën me Hemp

S'ka ende vlerësim

Çmimi origjinal qe: 2,690L.Çmimi i tanishëm është: 2,090L.

Kur bëhet fjalë për hidratim, kërpi është I duhuri. Jepini lëkurës së tharë një dozë shumë të nevojshme hidratimi me maskën tonë ushqyese brenda natës. E pasur në hidratim pa yndyrosje, maska fillon të funksionojë ndërsa flini për të rimbushur lëkurën e etur me lagështi. Zgjohuni me lëkurë që ndihet më e butë dhe e qetë. Lëkura e thatë ndihet e lehtësuar nga tërheqja, me një vello hidratuese mbi lëkurë për ta mbajtur atë të hidratuar deri në 72 orë. Pasuruar me vajin e farës së kërpit, i njohur për vetitë e tij ultra-ushqyese dhe rigjeneruese të lëkurës.

  • Maskë për fytyrën brenda natës për lëkurë të thatë
  • Hidraton intensivisht lëkurën deri në 72 orë
  • Pasuruar me aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika

Ujë, Glicerinë, Coco-Caprylate / Caprate, Myristyl Myristate, Alkool Cetearyl, Vaj Perimesh i Hidrogjenuar, Glicerinë Stearat, PEG-100 Stearat, Vaj Fare Kërpi/ Kanabis Sativa, Pantenol, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Glycols Glycolx, Parfum/Fragrancë, Etilheksilglicerinë, Xanthan Gum, Sodium Hyaluronate, Caprylic/Capric Triglyceride, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Pluhur i Lëngut të Gjethes Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Limonene, Linalool, Acid Citrik, Tokoferol, Geraniol, Ekstrakt Undaria Pinnatifida, Citral, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 19140/Yellow 5.

1. Vendosni një shtresë të trashë maske duke përdorur gishtat ose Furçën tonë Expert Face Mask.
2. Lëreni për 5-10 minuta.
3. Masazhojeni në lëkurë dhe përdorni një pecetë ose letër të lagur për të hequr çdo tepricë.
4. Lëreni maskën gjatë natës dhe bëni një gjumë të mirë.
5. Përdoreni 2-3 herë në javë në lëkurë të pastruar.
Shmangni zonën e syve dhe buzëve. Në rast të kontaktit me sytë, shplajeni menjëherë dhe tërësisht.
I përshtatshëm për lëkurë të thatë në shumë të thatë.
Mos e aplikoni në lëkurë të dëmtuar. Nëse u jep acarim, ndërpriteni përdorimin.
Mbajeni larg fëmijëve.
E papërshtatshme për konsum.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim