Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë Pastruese Kundër Ndotjes me Japanese Matcha Tea

Për lëkurë me pore të bllokuara

Maskë Pastruese Kundër Ndotjes me Japanese Matcha Tea

S'ka ende vlerësim

Vegan

Çmimi origjinal qe: 2,690L.Çmimi i tanishëm është: 1,690L.

Maska jonë Pastruese kundër Ndotjes Japanese Matcha Tea çliron fytyrën tuaj nga papastërtitë e përditshme në mënyrën më relaksuese të mundshme.
Ahhh Japonia. Pemët e lotusit, kopshtet zen, ndjenja e lumtur e qetësisë në ajër. A ka ndonjë gjë më paqësore se një largim qetësues shpirtëror në këtë ishull antik? Ndoshta jo, por kjo maskë për fytyrën me çaj jeshil i vjen shumë afër.
Pasuruar me çaj jeshil matcha nga Japonia, ekstrakt dandelion dhe aloe vera e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika, kjo maskë fytyre me matcha ju jep një moment të lumturisë së kopshtit zen. Eksfolion butësisht, duke e lënë lëkurën tuaj të ndihet e pastruar dhe e freskët. Është një pushim dhe rikuperim 5 minutësh për fytyrën tuaj.
Është veçanërisht e shkëlqyeshme për banorët e qytetit, pasi lufton me agresorët mjedisorë të jetës në qytetin e madh. Po, të gjitha mund ta lënë lëkurën tuaj të ndjehet pak të lodhur. Por kjo është bukuria e kësaj maske çaji jeshil. Është një formulë kremoze, vegane indulgjente me përfitime purifikuese të çajit jeshil për lëkurën.
Nëse jeni kurioz për maskën tonë kundër ndotjes me përfitime të çajit jeshil matcha për lëkurën, atëherë pse të mos e provoni. Ose zbuloni maskën më të mirë të fytyrës për ju në këtë udhëzues të dobishëm.
Ndihmoni në heqjen e grumbullimit të papastërtive të përditshme, ndotjes dhe papastërtive
Ju lë të ndiheni të freskët dhe të relaksuar me një lëkurë me pamje të shëndetshme
Pasuruar me çaj jeshil matcha dhe aloe vera të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika
Vegan

Ujë, Kaolin, Propanediol, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Glicerinë, Alkool Cetearil, Fruti Luffa Cylindrica, Gjalp Shea/ ButyrospermumParkii, Gliceril Stearat, PEG-100 Stearat, Fenoksietanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Polysorbate 60, Sodium Polyacrylate, Pluhur Farash Kajsie/ Prunus Armeniaca , Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Tokoferol, Trisodium etilenidiamini Disuccinate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ekstrakt Lulerradhiqe/Taraxacum officinale Rhizome / Dandelion, Menthol, Hidroksidi Natriumi, Tetranatrium Pyrophosphate, Limonene, Acid Citrik, Ekstrakt Gjetheje Camellia Sinensis, Etilheksilglicerinë, Benzoat Natriumi, Sorbat Kaliumi, Karamel, CI 19140, CI 42090

1. Filloni rutinën tuaj duke pastruar makeup-in e ditës dhe duke hequr çdo papastërti të mbetur.
2. Përhapni një shtresë të barabartë të maskës tonë Pastruese kundër Ndotjes Japanese Matcha Tea me gishtat tuaj ose Furçën tonë të dobishme të Maskave të Fytyrës. Përdorni lëvizje rrethore, duke bërë një hark rreth ballit tuaj, poshtë dhe rreth hundës, duke shmangur sytë dhe buzët.
3. Lëreni për 5 minuta, pushoni dhe relaksohuni.
4. Shpëlajeni të gjithën me ujë të ngrohtë me lëvizje rrethore për të eksfoliuar butësisht.
Për rezultate më të mira, përdoreni 2-3 herë në javë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim