Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Maskë për Fytyrën Gjatë Dushit me Pumpkin

Maskë për Fytyrën Gjatë Dushit me Pumpkin

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

Çmimi origjinal qe: 2,690L.Çmimi i tanishëm është: 1,690L.

Ndihmoni që lëkura e shurdhër dhe e ashpër të bëhet një gjë e së kaluarës me maskën tonë të dushit me kungull të menjëhershëm të shkëlqimit.

Slather në një kukull të maskës sonë të fytyrës. Hipni në dush dhe lëreni të fillojë të punojë ndërsa ju vendosni disa melodi dhe shkumëzoni atë trup të bukur. Ky mous i kungullit i fshirë me shumë detyra kursen disa minuta të çmuara në rutinën tuaj të përditshme, duke punuar shpejt për të pastruar, eksfoluar dhe maskuar, duke zbuluar lëkurën e nivelit të ardhshëm me shkëlqim direkt nga dushi.

E prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore, duke përfshirë enzimat natyrore të kungujve dhe pluhurin e frutave të boronicës, të njohur për vetitë e tyre eksfoliante, e lë lëkurën të ndjehet e pastruar, më e lëmuar dhe më e shëndetshme në vetëm 5 minuta.

 • Nuk bëhet më mirë se ky superhero i përshtatshëm.
 • Maskë për fytyrën gjatë dushit
 • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
 • Punon në 5 minuta
 • Lë lëkurën të ndihet më e lëmuar, ndërsa duket më shkëlqyese
 • Prodhuar me 96% përbërës me origjinë natyrore
 • Vega

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Aqua/Water/Eau, Theobroma Cacao Seed Butter/Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Kaolin, Lactobacillus/Pumpkin Ferment Extract, Perlite, Sodium Polyacrylate, Benzyl Alcohol, Prunus Armeniaca Seed Powder/Prunus Armeniaca (Apricot) Seed Powder, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Vaccinium Macrocarpon Fruit Powder/Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Powder, Parfum/Fragrance, Sodium Gluconate, Salicylic Acid, Daucus Carota Sativa Root Extract/Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Citric Acid, Tocopherol, Lactobacillus Ferment, Sorbic Acid, Linalool, Sodium Hydroxide, Citronellol, Eugenol, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Limonene, Citral, CI 77492/Iron Oxides, CI 77491/Iron Oxides, CI 77499/Iron Oxides.

 1. Aplikoni në lëkurë të thatë.
 2. Hidhuni në dush dhe lëreni të veprojë magjikisht për 5 minuta.
 3. Shmangni prekjen e fytyrës me ujë ndërsa bëni gjërat tuaja.
 4. Masazhojeni produktin me ujë për të shtresuar lëkurën tuaj kur e shpëlani.
 5. Përdorni dy herë në javë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim