Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Fytyrën Mint Mattifying

Për lëkurë mikse

Mist për Fytyrën Mint Mattifying

S'ka ende vlerësim

950L

Ky mist e lë lëkurën mat dhe ju ndihmon në largimin e shkëlqimit të tepërt të shkaktuar nga yndyra. E kombinuar me mente nga Nicaragua, ekstraktin e algave të detit nga Irlanda dhe argjilën kaoline, e lë lëkurën tuaj të hidratuar.

  • Vegane.
  • E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës.
  • E testuar dermatologjikisht.
  • Jo alergjike.
  • Përshatet me makeup-in.

Ujë, Propanediol, Glicerinë,Niseshte Tapiokë Polimetilsileksioksan, Fenoksyetanol, Glukol Kapril, Glikol Butileni, Polisorbate 20, Allantoina, Pluhur gjetheje Aloe Barbadensis,Bisabolol, Parfum,Disisinimi i Etilenediaminës së Trisodiumit, Acid Citrik, Alkool Benzil, Benzoat Natriumi, Kumarin, Limonen, Ekstrakti i fletës Barosma Betulina, Ekstrakt i gjthes së mentes,Ekstrakt Fucus Vesiculosus, Hidroksid Natriumi, Sorbat Kaliumi.

  1. Tundeni mirë përpara përdorimit.
  2. Sprucojeni nga një distancë prej 20 cm. Mbyllni sytë dhe gojën përpara përdorimit, mos merrni frymë.
  3. Tepricat e produktit rreth zonës së syve dhe gojës i pastroni me një copë të pastër. Në rast irritimi të syrit, shpëlani me ujë të bollshëm.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim