Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set Dhuratë Mix & Mingle White Musk® Elements

Vegan

Set Dhuratë Mix & Mingle White Musk® Elements

S'ka ende vlerësim

Dhuratë festive

5,690L

Trajtoni pa frikë dashamirët e aromave kreative dhe të guximshme këtë Krishtlindje me setin tonë të dhuratave vegane Mix & Mingle White Musk® Elements.

Mënyra e përsosur për të zbuluar familjen tonë të aromave White Musk®, filloni gjërat me Uj Tualeti të, të mbushur me nota të myshkut, trëndafilit, jaseminit, qelibarit dhe drurit pa egërsi.

Krijoni aromën tuaj të veçantë duke e shtruar me Parfum White Musk® Radical. Ky mbushës i fuqishëm i aromës së vogël ka një aromë jeshile dhe tokësore që ndërthur notat e borzilokut aromatik, agrumeve petitgrain dhe vetiverit jeshil.

Për t’i dhënë aromës suaj një lulëzim lulesh, përziejeni me  Parfum White Musk® Lover, i cili është i mbushur me nota të piperit pikant rozë, kërpudhave pluhur dhe ambrette druri.

Apo ndoshta preferoni diçka pak më të pastër? Ne ju kemi mbuluar me Parfum White Musk® Free, një aromë e ftohtë, minerale me nota të rrëshirës aromatike elemi, margaritës me vesë dhe drurit të sandalit.

Luani me kombinimet për të krijuar një aromë unike për ju dhe ndjehuni të pandalshëm këtë Krishtlindje.

Zbuloni se si ndihmon gjithashtu në përhapjen e dashurisë dhe ndarjen e gëzimit me njerëzit më vetëmohues në komunitetin tonë.

  • White Musk Ujë Tualeti 30ml
  • White Musk Radical Eau de Parfum 15ml
  • White Musk Lover Ujë Parfumi 15 ml
  • Ujë parfumi White Musk Pa 15 ml

1. Shtresojeni mbi aromën tuaj origjinale White Musk®, provoni Xhelin e Dushit dhe Locionin e Trupit.
2. Aplikoni dhe kombinoni mënyrën tuaj për të krijuar aromën tuaj unike Musk.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim