Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Scrub Trupi me Moringa

Scrub Trupi me Moringa

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

2,150L

Bëjeni trupin tuaj të bukur të ndjehet i butë dhe i mëndafshtë me Scrub-in tonë të ri të trupit Moringa.

Nxirrni një sasi nga skrabi ynë eksfoliues dhe vendoseni mbi lëkurë të thatë ose të lagur. Masazhojeni, duke punuar nga gishtat e këmbëve deri në qafë. Largon dhe eksfolion qelizat e vdekura të lëkurës për ta lënë lëkurën e thatë të ndjehet më e lëmuar. Shpërlajeni dhe zbuloni butësinë.

I testuar dermatologjikisht dhe i certifikuar nga The Vegan Society, është bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë Gjalpin tonë të Tregtisë së Drejtë në Komunitet dhe vajin e Farës Moringa të Komunitetit Fair Trade, kështu që ju mund të pastroni lëkurën tuaj duke ditur se po bëni mirë në mbarë botën. I pasuruar me grimcat e lëvozhgave të arrës angleze, ky eksfoliues i pasur dhe zbutës ka një aromë të freskët, me lule të moringës dhe i jep lëkurës një ndjesi të ushqyer me lagështi dhe të dashur. A e përmendëm që vjen edhe në një vaskë* 100% të riciklueshme?

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Scrub eksfolues i butë
  • Për lëkurë të thatë
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • I testuar dermatologjikisht
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim