Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Mist për Flokët me Moringa

Mist për Flokët me Moringa

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,650L

Duhen vetëm disa spërkatje të mistit tonë Moringa Shine & Protection Hair Mist për të ndriçuar menjëherë flokët tuaj dhe për t’i kthyer në jetë flokët e lodhur kudo që të jeni.

E certifikuar nga The Vegan Society dhe e formuluar me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e farës moringa të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Ruanda, ky mist i lë flokët e lodhur të duken menjëherë më të shëndritshëm dhe më rrezatuese dhe ndihmon në mbrojtjen e tyre nga ndotja e përditshme.* Madje i bën flokët tuaj të kenë erë freskuese me lule gjatë gjithë ditës duke u ndjerë më e butë, më e shëndetshme dhe e lehtë si ajri.*

E bërë me proteinë vegane mëndafshi, përdorni mistin tonë si pjesë e rutinës sonë Moringa me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Mjegulla jonë e flokëve vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, në këtë mënyrë bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet kur përdoret si një rutinë e plotë e shampo, balsam dhe mist flokësh. Riparon dukshëm flokët. **Pompa dhe kapaku nuk janë bërë me plastikë të ricikluar.

Mist flokësh e lehtë, jo ngjitëse
E përkryer për flokë të lodhur
Lërini flokët të duken menjëherë më të shndritshëm dhe më rrezatues*
Ndihmoni në mbrojtjen e flokëve nga ndotja e përditshme
Aromë freskuese me lule gjatë gjithë ditës*
Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale
Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim