Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Çantë e Madhe për Dhuratë me Shea

SET DHURATE PER KUJDESIN E TRUPIT

Çantë e Madhe për Dhuratë me Shea

S'ka ende vlerësim

VEGAN

4,890L

Ulje 20%

Surprizoni veten ose një të dashur me tundimet trupore thellësisht ushqyese që kombinuam në setin Shea.

Produktet e kompletit janë pasuruar me gjalpë shea të punuar me dorë nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Ganë, i cili ushqen lëkurën në thellësi dhe e lë atë të butë, të lëmuar dhe të hidratuar. Me Programin e Tregtisë së Drejtë, ne mbështesim komunitetet lokale duke punësuar mbi 600 gra në 11 fshatra, duke u dhënë atyre pavarësi financiare. Një pjesë e fondeve janë drejtuar për projekte sociale, si shëndetësia dhe arsimi. Deri më tani kemi ndërtuar 6 shkolla dhe një klinikë dhe mbi 49,000 njerëz përfitojnë nga ajo që kemi arritur në kuadër të programit.

Filloni ritualin me xhelin pastrues të dushit. Vazhdoni me vajin hidratues të trupit, tekstura e të cilit siguron një hidratim intensiv 96-orësh. Mbajeni aromën e shijshme të karit gjatë gjithë ditës, me spërkatjen freskuese nga kompleti. Kujdesuni për lëkurën e duarve duke e aplikuar kremin gjatë gjithë ditës kur ju nevojitet.

Vaji intensivisht kremoz i trupit vjen në paketim të riciklueshëm që është bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë të bërë nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit në Indi. Kjo bën të mundur që çdo herë që kujdeseni për trupin tuaj të tregoni kujdes dhe qëndrim ndaj planetit.

E paketuar në një qese të bërë me letër të certifikuar FSC e përshtatshme për përdorim të shumëfishtë, dhurata me kujdes thellësisht ushqyes është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo rast.

  • Krem xhel dushi Shea 250 ml.
  • Vaj Trupi Shea 200 ml.
  • Spray Trupi Shea 100 ml.
  • Krem duarsh Shea 30 ml.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim