Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Oils of Life™ Vaj-në-Xhel Pastrues Intensivisht Rigjallërues

Oils of Life™ Vaj-në-Xhel Pastrues Intensivisht Rigjallërues

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,690L

Oils of Life™ Vaji-në-Xhel Pastrues Intensivishte Rigjallëues ndihmon për të zgjuar lëkurën e dehidratuar dhe me pamje të lodhur. Vaji ynë i pastrimit të thellë është një lëvizës i butë, i formuluar për të ndihmuar në larjen e butë të atyre të keqes së tmerrshme, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e freskët.

Vaj-në-xhel pastrues Intensisht Rigjallërues i Vajrave të Jetës, i vlerësuar me çmime, është në fakt një pjesë-xheli, pjesërisht pastrues me bazë vaji, duke përzier më të mirën e të dy botëve për një formulë pastrimi të thellë. Ky vaj për pastrimin e fytyrës ndihmon për t’i dhënë njollat ​​e përditshme ngërçin, duke lënë pas tij atë ndjenjën e butë të mëndafshtë.

Është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, por nëse ndiheni të shtrënguar dhe të tendosur, atëherë është vaji ynë më i mirë pastrues për lëkurën e dehidratuar. E formuluar me tre vajra farash: vaj qimnoni të zi, vaj trëndafili dhe vaj kamelie, ndihet ushqyes i nivelit tjetër dhe zgjat për 72 orë.

Një adhurues i madh i pastrimit të dyfishtë? Krejt e kundërta me shqetësimin e dyfishtë, një pastrim i dyfishtë nxit atë ndjenjë të freskët si margaritë. Nëse lëkura juaj është e njollosur me SPF (FYI që duhet të jetë e përditshme), e grimuar ose keni djersitur, pastrimi i dyfishtë është pikërisht ajo që kërkoni.

  • I pasuruar me vaj qimnon të zi, vaj trëndafili dhe vaj kamelie
  • Lëkura duket më e lëmuar në sipërfaqe
  • Lëkura duket e rigjallëruar
  • 72 orë lumturi hidratuese
  • Mjaft e butë për lëkurë të ndjeshme

OILS OF LIFE™ INTENSELY REVITALISING CLEANSING OIL-IN-GEL

Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Aqua, Sucrose Palmitate, Glycereth-26, Phenoxyethanol, Parfum, Tocopherol, Rosa Canina Fruit Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Limonene, Glycine Soja Oil, Geraniol, Citronellol, Citric Acid, CI 15985, CI 19140.

  1. Shtrydhni nje sasi te konsiderueshme ne duar dhe masazhojeni ne fytyre.
  2. Shperlajeni me uje dhe shikoni magjine.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim