Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Oils of Life™ -Krem Rigjallërimi Intensiv

Për lëkurë më të butë

Oils of Life™ -Krem Rigjallërimi Intensiv

S'ka ende vlerësim

3,750L

Ky krem i mëndafshtë dhe luksoz në përbërje, përmban 3 vajrat më të çmuara në botë. Për një pamje më të gjallëruar, të hidratuar dhe më të shëndetshme të lëkurës suaj, përdorni kremin rigjenerues Oils of Life.

I pasuruar me vajin organik të ullinjve italianë. Me tre vajra të çmuar, si | vaji i farës së zezë të kuminit nga Egjipti, vaji i farës së camillias nga Kina dhe vaji i farës së trëndafilit nga Kili. Lëkura juaj do të duket më e relaksuar dhe do të jetë më e butë.

E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës, sidomos për ato që vuajnë mungesën e shkëlqimit dhe hidratimit në lëkurë. E aprovuar nga 167 zonja| zonjusha, të cilat e kanë provuar produktin.

Ujë, Polisobuten i Hidrogjenizuar, Dimetikon, Glicerinë, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Alkool Cetyl, PEG ¬ 40 Stearat, Stearat Gliceril, Oktildodekanol, Vaj Fruti Olea Europea, Gjalp Butyrospermum Parkii, Ekstrakt Gjalpi Fagus Sylvatica, Fenoksyetanol, Polakrilamid, Tristeran Sorbitat, Vaj Fruti Rosa Canina, Vaj i Farës Camellia Oleifera, Glikol Kapril, C13¬14 Isoparaffin, Proteinë Glycine Soja, Micë, Parfum, Tokoferol, Adenosie, Vaj i Farës Nigella Sativa, Laureth¬ 7, Linalool, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Disodium EDTA, Acid Citrik, Limonene, Sodium Cocyl Glutamate, Geraniol, Citronellol, Etilheksilglicerinë, Benzoat Sodiumi, Sorbat Potasiumi, Acid Benzoik, Oksid Tin, Acid Sorbik, Cl 77891, Cl 19140, Cl 14700.

1. Merrni pak sasi nga produkti në mollëzat e gishtave. 2.Masazhojeni produktin në qafë dhe fytyrë me lëvizje rrethore. Shmangni zonën e syve. Aplikojeni produktin çdo mëngjes dhe darkë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim