Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set Purifikues me Himalayan Charcoal i Madh

DHURATE PER KRISHTLINDJE

Set Purifikues me Himalayan Charcoal i Madh

S'ka ende vlerësim

VEGAN

5,990L

Jepini lëkurës një TLC intensive këtë Krishtlindje me setin tonë të dhuratave për kujdesin e lëkurës Pamper & Purify Himalayan Charcoal.

Për të filluar, bëni shkumë me larjen tonë me balte për të ndihmuar në pastrimin e lëkurës dhe për të përmirësuar pamjen e poreve. Pasi lëkura juaj të jetë e pastër me gaz, lëmoni në maskën tonë të fytyrës me ndjesi shpimi gjilpërash për të rritur shkëlqimin tuaj dhe për të nxjerrë jashtë çdo papastërti për një lëkurë të shëndetshme.

Dëshironi të vazhdoni atë shkëlqim? E lëmuar në lëkurën tonë të natës. Duhen vetëm disa pika për të ndihmuar në rafinimin e pamjes së strukturës së pabarabartë të lëkurës, në mënyrë që të ndihet më e lëmuar dhe të duket më e qartë dhe më e ndritshme.

Dhe kjo dhuratë po ndihmon për të sjellë ndryshim për ata që na ndihmuan ta bëjmë atë. Trajtimet tuaja janë bërë me qymyr bambuje nga ultësirat e Himalajeve dhe Clay Wash dhe Face Maska janë bërë me vaj pemë çaji në Komunitet Fair Trade, i rritur organikisht nga Kenia, që ndihmon në mbështetjen e fermerëve të shkallës së vogël.

Kutia juaj e dhuratave është punuar me dorë nga partneri ynë i Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, Get Paper Industry (GPI), me qendër në Nepal.

Ky set dhuratash vegan është mbushësi i përsosur i çorape ose surprizë nën pemë për adhuruesit e kujdesit të lëkurës.

  • Himalayan Charcoal Purifying Clay Wash 125ml
  • Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask 75ml
  • Himalayan Charcoal Night Peel 30ml

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim