Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set Purifikues me Himalayan Charcoal i Vogël

Set Purifikues me Himalayan Charcoal i Vogël

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

4,390L

Të pasuruar me qymyr bambuje nga ultësirat e Himalajeve, çaj jeshil dhe vaj pemë çaji, produktet në këtë set pastrojnë thellësisht lëkurën dhe e bëjnë atë më të lëmuar dhe më rrezatuese.

Përdorni një xhel pastrimi të përditshëm që pastron butësisht fytyrën dhe zvogëlon poret. Një ose dy herë në javë, aplikoni një maskë për fytyrën për lëkurë edhe më të pastër dhe më të shëndetshme. Aplikoni peeling për fytyrën 3 herë në javë.

Me këtë komplet jo vetëm që do të lumturoni veten ose një të dashur, por gjithashtu do të mbështesni partnerët tanë në programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, i cili na ndihmon ta prodhojmë atë. Xheli pastrues dhe maska ​​e fytyrës përmbajnë vaj organik të pemës së çajit nga Kenia, ku ne punojmë me fermerë vendas që kujdesen për mjedisin.

Kutia është prodhuar nga Get Paper Industry – partneri ynë në Indi nën programin e Tregtisë së Drejtë të Komunitetit. Materiali i paketimit është i certifikuar nga FSC dhe mund të riciklohet pasi të hiqet shiriti.

Seti përmban:

  • Himalayan Charcoal Clay Wash 125 ml
  • Himalayan Charcoal Face Mask 15 ml
  • Himalayan Charcoal Night Peel Serum 30ml

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim