Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Pecetë Luksoze për Fytyrën

Pecetë Luksoze për Fytyrën

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

700L

Ulje 20%

Përdorni pecetën tonë ekstra-të butë me larësin tuaj të preferuar të fytyrës, për të pastruar butësisht lëkurën tuaj.

  • Pecetë fytyre
  • Përmirëson pastrimin
  • E butë dhe delikate
  • Ndihmon në heqjen e makeup-it

1. Pecetë e lagur.
2. Vendosni produktin pastrues.
3. Fshijeni butësisht mbi fytyrë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim