Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Peppermint – Spray për Ftohje dhe Relaksim të Këmbëve

Peppermint – Spray për Ftohje dhe Relaksim të Këmbëve

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,190L

Rigjallëroni dhe rifreskoni këmbët e lodhura dhe të dhimbshme me llakun tonë ftohës të këmbëve. I pasuruar me vaj esencial mente angleze, spërkateni mbi këtë spray këmbësh për freski nenexhiku sa herë që ju nevojitet.

Spray për këmbë
Ftohëse dhe freskuese
Aromë freskuese menteje
Kujdes ekspert për këmbët aktive
I pasuruar me vaj esencial mente nga Anglia

Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Mentha Piperita Oil/Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Parfum/Fragrance, C12-15 Alkyl Benzoate, Acidophilus/Grape Ferment Filtrate, Menthol, Panthenol, Limonene, Butylene Glycol, Linalool, Propyl Gallate, Tocopheryl Acetate, Denatonium Benzoate, CI 42090/Blue 1.

 

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim