Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Roller Rigjallërues Fytyre -Oils of Life™

Për lëkurë më të butë

Roller Rigjallërues Fytyre -Oils of Life™

S'ka ende vlerësim

2,390L

Relaksohuni dhe përkëdheluni me Roller-in Rigjallërues të Fytyrës Oils of Life™. Për ta lënë lëkurën të ndihet energjike dhe me shkëlqim, ndiqni Ushtrimet e Vallëzimit të Fytyrës (krijuar nga Vanda Serrador, Facialiste dhe Eksperte e Kujdesit të Trupit për The Body Shop).

  • Roller Fytyre
  • Relaks, masazh dhe përkëdhelje
  • Vjen me ushtrime unike

Ndiqni guidën që vjen me roller-in tuaj.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim