Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Roots of Strength – Locion Për Fytyrën

Roots of Strength – Locion Për Fytyrën

S'ka ende vlerësim

Kliko për të lexuar vlerësime nga klientët.

1,790L

I mbushur me ekstrakte rrënjësh, ky locion- esencë freskues dhe i lehtë ditor kombinon freskinë e lehtë të ujit me komoditetin e një xheli hidratues. Lëkura juaj menjëherë plotësohet me hidratim dhe rehati. Tekstura e lëkurës suaj duket e rafinuar dhe më e fortë sikur është riformësuar. Përdoreni pas pastrimit për të aktivizuar lëkurën tuaj para se të përdorni një serum.

  • Locion forcues dhe formësues
  • Hidratim i lehtë
  • Pasuruar me 3 ekstrakte rrënjësh: xhenxhefil nga Madagaskar, ginseng nga Kina dhe ruscus nga Evropa dhe vaj soje
  • Lëkura ndjehet menjëherë e rimbushur me hidratim dhe rehati. *
  • Testuar dermatologjikisht. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
  • Formuluar pa vaj mineral, parafinë dhe vazelinë.
  • * Vetëvlerësimi i 104 grave

Ujë, Glicerinë, Propilen Glikol, Dipropilen Glikol, Butilen Glikol, Fenoksietanol, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-60, Argininë, Klorfenezinë, PEG-20, Acid Salicilik, Ekstrakt Rrënje Ruscus Aculeatus, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Parfum/ Aromë, Fosfolipide, Ekstrakt Rrënjë Xhenxhefili/ Zingiber Officinale, Disodium EDTA, Adenozinë, Ekstrakt Rrënje Panax Ginseng, Vaj soje/ Glycine Soja, Tokoferol, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Acid Citrik.

Një locion esencë është një formë e hidratimit të lehtë që aktivizon lëkurën tuaj për hapin tjetër të hidratimit.

1. Hidhni disa pika në pëllëmbën tuaj ose mbi një tampon pambuku.
2. Vendoseni në fytyrë çdo mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit, para një serumi. Shmangni zonën e syve.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim