Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Scrub Trupi me Qumësht Bajameje

Për lëkurë pa jetë

Scrub Trupi me Qumësht Bajameje

S'ka ende vlerësim

Vegan

2,150L

Merrni Scrub-in tonë me Qumesht Bajame, për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës, duke e lënë lëkurën tuaj jashtëzakonisht të butë.

  • Eksfoliues Trupi
  • Lëmon dhe rafinon lëkurën
  • E lë lëkurën të ndihet jashtëzakonisht e butë
  • Aromë delikate

Aqua/Water/Eau, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycerin, Polyglyceryl-3 Distearate, Cetearyl Alcohol, Sesamum Indicum Seed Oil/Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Hydrated Silica, Hydrogenated Jojoba Oil, Cetyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Orbignya Oleifera Seed Oil, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sodium Stearoyl Glutamate, Juglans Regia Shell Powder/Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Prunus Amygdalus Dulcis Shell Powder/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Shell Powder, Glyceryl Stearate Citrate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract/Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Denatonium Benzoate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, CI 19140/Yellow 5.

1. Eksfolioni butësisht lëkurën e thatë përpara se ta pastroni dhe hidratoni me Scrub-in tonë Eksfoliues të Trupit tonë me Qumesht Bajameje.
2. Së pari, bëni një dush ose banjë të ngrohtë në të nxehtë për të ndihmuar në hapjen e poreve, zbutjen e qelizave të vdekura të lëkurës dhe përgatitjen e lëkurës për eksfolijim.
3. Nëse depilimi është pjesë e rutinës të kujdesit për trupin, bëjeni këtë para se të përdorni scrub-in për të ndihmuar në parandalimin e acarimit
4. Masazhoni butësisht scrub-in në lëkurë të njomë ose të lagur me lëvizje rrethore. Shkoni poshtë nga fundi i qafës deri te këmbët.
5. Për të bërë eksfolijimin në mënyrë më efektive, përdoreni me furçën tone të trupit, rrjetën ose sfungjerin.
6. Shpëlajeni mirë duke përdorur duart, për ta lënë lëkurën të ndihet më e butë dhe e lëmuar.
7. Përdoreni 1-2 herë në javë.

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim