Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set Dhuratë me Vitamin C

SET DHURATË PËR KUJDESIN E LËKURËS

Set Dhuratë me Vitamin C

S'ka ende vlerësim

VEGAN

7,790L

Shkëlqeni të gjitha me setin tonë të dhuratave për kujdesin e lëkurës me vitaminë C Glow. Brenda tyre do të zbulojnë disa nga përzierjet tona më të njohura për rritjen e shkëlqimit, kështu që është zgjedhja e përsosur për këdo që dëshiron të transformojë lëkurën.

Çdo produkt është bërë me të paktën 90% përbërës me origjinë natyrale dhe serumi ynë për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C përmban 10% vitaminë C përqendrimi ynë më i lartë ndonjëherë.

Ekziston një tre elementë kryesorë të vitaminës C me madhësi të plotë për të pastruar, eksfoluar, synuar dhe hidratuar butësisht. Më në fund, ky set dhuratë përfshin një Bian Stone Gua Sha për momentin më të mirë të përkëdheljes.

Ky grup dhuratash përmban:

  • Vitaminë C 100ml pastrues për shkëlqim të përditshëm

  • Serum për zbulimin e shkëlqimit të vitaminës C 30 ml

  • Hidratues për rritjen e shkëlqimit të vitaminës C 50 ml

  • Bian Stone Gua Sha

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim