Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set i Vogël Dhuratë Linja Boost

SET DHURATË PËR MENDJEN DHE TRUPIN

Set i Vogël Dhuratë Linja Boost

S'ka ende vlerësim

VEGAN

2,390L

Jepuni atyre një nxitje në sekonda me kompletin tonë të zbulimit të Vibe Booster. Brenda tyre do të gjejnë një dyshe vegane për kujdesin e duarve dhe trupit me një aromë agrume që ringjallë menjëherë.

Vetëm disa pika të përzierjes sonë të vajit esencial Boost në pikat e pulsit japin një aromë të këndshme të qëndrueshme. Më pas është kremi ynë i duarve Boost Happy, i cili ndihmon në mbajtjen e njollave dhe pëllëmbëve të hidratuara të lumtura.

E pasuruar me vaj esencial bergamot dhe mandarine, kjo dhuratë vazhdon të japë duke mbështetur partnerët tanë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit anembanë globit. Kremi ynë i duarve është i pasuruar me vaj ulliri të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Italia dhe gjalpë Shea nga Gana. Plus, kjo kuti dhuratë mund të riciklohet për të mbajtur gjallërinë e mirë.*

Është gjetja perfekte për t’i bërë të ndiheni mirë dikujt – duke përfshirë edhe ju.

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

Ky grup dhuratash përmban:

  • Boost Happy Hand Cream 30ml

  • Përzierja e vajit esencial Boost 9ml

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim