Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set i Vogël Dhuratë Linja Breath

SET DHURATË PËR MENDJEN DHE TRUPIN

Set i Vogël Dhuratë Linja Breath

S'ka ende vlerësim

VEGAN

2,390L

Njihni dikë me një kalendar të mbushur me bllokime? Jepini atij një moment vëmendjeje edhe në ditët e tyre më të ngarkuara, me paketën tonë të zbulimit “Unwind The Mind Discovery”.

Aroma e përzierjes sonë të vajit esencial Breathe mund t’i ndihmojë ata të ndihen më të qetë. Thjesht prekni pikat e pulsit. Dhe për kur jeni në lëvizje, Balsami ynë Breathe Calm, i bërë me vaj ulliri të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, është një shpëtimtar me madhësi xhepi.

Këto esenciale vegane janë pasuruar me vaj esencial rozmarine 100% me origjinë natyrale nga Spanja. Të përziera me vaj esencial eukalipt, i njohur për vetitë e tij pastruese, produktet në këtë dhuratë janë të certifikuara nga The Vegan Society dhe të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Paketimi i kësaj dhurate gjithashtu mund të riciklohet.*

Është një dhuratë e zhytur në mendime për këdo që ka nevojë për pak kohë për mua (duke përfshirë edhe ju, nëse jeni ndjerë të stërmunduar).

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

Ky grup dhuratash përmban:

  • Balsami për frymëmarrje të qetë 15 g

  • Përzierja e vajrave esenciale të frymëmarrjes 9 ml

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim