Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Set Trio për Dhuratë me Krem Duarsh

SET DHURATË PËR KUJDESIN E DUARVE

Set Trio për Dhuratë me Krem Duarsh

S'ka ende vlerësim

VEGAN

2,290L

Jepni një ndihmë rutinës së tyre të kujdesit për trupin me Trio tonë Protect & Soften Hand Balm, që përmban zgjedhjet tona të preferuara nga koleksionet e Avokados, Qumështit të Bajames dhe Shea.

Secili nga këto balsame ushqyese të duarve është pasuruar me përbërës me burim profesional të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, si gjalpi shea, nga Gana dhe vaji i farës së susamit, nga Nikaragua.

Ata japin një prekje të mirëpritur të lagështisë 96 orë, ndërkohë që janë ende të përthithshme dhe jo të yndyrshme – perfekte për duart e thata në lëvizje.

Merr një nga këto komplete dhuratash të shkëlqyera tani!

Ky grup dhuratash përmban:

  • Ballsam duarsh me qumësht bajame 30 ml

  • Balsam duarsh me avokado 30 ml

  • Ballsam duarsh Shea 30 ml

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim