Search
Posta FALAS për porositë mbi 2,990L

Shake & Swish Ginger Haircare Gift Set

SET PËR KUJDESIN E FLOKËVE TË THATË

Shake & Swish Ginger Haircare Gift Set

S'ka ende vlerësim

VEGAN

4,490L

Seti ynë i dhuratave për kujdesin e flokëve Shake & Swish Ginger ndihmon në pastrimin e zbokthit dhe lë lëkurën e thatë të kokës të qetësuar dhe të masazhuar.

Por ky set dhuratash nuk e pëlqen vetëm skalpin tuaj. Ai gjithashtu mbështet partnerët tanë të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit, të cilët na ndihmuan ta realizojmë atë. Kondicioneri ynë Ginger është bërë me aloe vera organike të komunitetit Fair Trade nga Meksika.

Ne punojmë me tre komunitete fermere nga femrat me bazë në Campeche dhe Jukatan. Jemi krenarë që tregtia jonë ndihmon në mbështetjen e fermerëve indigjenë që jetojnë në buzë të pyjeve tropikale me të ardhura të qëndrueshme në një zonë ku mundësitë e punës janë të kufizuara dhe komunitetet mund të përballen me margjinalizimin.

Paketimi është gjithashtu i certifikuar nga FSC dhe mund të riciklohet gjerësisht pasi të kenë hequr dorezën e kordonit.

Zbuloni se si ndryshe po i mbështesim komunitetet dhe po luftojmë për një botë më të drejtë dhe më të bukur.

  • Shampo me xhenxhefil 250 ml
  • Kondicioner me xhenxhefil 250 ml
  • Serum për lëkurën e kokës me xhenxhefil 50 ml
  • Relaksues i kokës

Ju mund të paguani me para në dorë gjatë dorëzimit të porosisë ose të paguani online me kartë krediti ose debiti nga të gjitha Bankat.

Dërgesat kryhen në të gjithë territorin e Shqipërisë për 24-48 ore.

Në rast vonesash ju do të njoftoheni nga stafi i shitjeve online. 

Produkte që mund t'ju interesojnë

0,0 / 5

S'ka ende vlerësim